Продаж природного газу

Природний газ є провідним газоподібним викопним паливом. Він активно використовується для обігріву житлових будинків, для комерційних та промислових цілей. У житлових районах з великою кількістю людей існують щільні газові мережі (і вони невблаганно зростають). Це дозволяє швидко та безпечно заправляти в кожному будинку велику кількість газу. Для економії газ зріджується (тобто перетворюється в рідкий стан), що дозволяє зберігати його в спеціальних резервуарах і транспортувати без проблем.

Що таке природний газ

Це незамінне паливо, популярність якого не сповільнюється. Існує кілька видів природного газу:

 • звичайний;
 • з піщаних фурм;
 • сланцеві;
 • вуглекислий.

Останні три стабільно набирають популярність, але вони мають і свій недолік: технічні витрати на видобуток набагато вище, ніж на звичайний видобуток. У Європі ці види газу становлять найменшу частину загального обсягу.

Системи згоряння для цього газу мають кілька переваг:

 • ціна набагато нижча, ніж на нафту;
 • не потрібно будувати сховище;
 • чисте згоряння, без залишків, тому рівень викидів є низьким (особливо порівняно із згорянням, наприклад, мазуту);
 • можливість гнучкого та економічного постачання тепла завдяки регулюванню системи згоряння;
 • екологічно чисте та нешкідливе паливо в порівнянні з аналогами (завдяки низькому вмісту СО2 та сірки).

Природний газ також має дефіцит. Це повна залежність від постачальника та вартості пального. Звичайно, вихід із ситуації є — це встановлення комбінованих пальників, які не залежать від загальної картини ринку пального. Ще одним виходом, який з’явився не так давно, є покупка на біржових аукціонах за вигіднішими цінами.

Що впливає на вартість

Це паливо містить велику кількість елементів (етан, пропан, бутан, гелій, сірководень), які необхідно видалити фільтруванням. Тільки тоді газ стає придатним для використання. Реагенти, від яких він очищається, також продаються. Хоча природний газ протягом багатьох років вважався марним продуктом, зараз все змінилося, і цей сектор зробив крок вперед. Він займає одне з головних місць, особливо за екологічною сумісністю. Методи отримання та транспортування природного газу регулярно переглядаються та вдосконалюються. Значна частина доставляється кінцевому споживачеві через велику мережу трубопроводів безпосередньо з виробничого майданчика.

Існує ряд факторів, що впливають на вартість:

 • Витрати на отримання рідкого газу. Останнім часом ця цифра значно впала через оновлення. Легке транспортування газу в такому штаті дозволяє без проблем продавати його по всьому світу. Зараз це життєздатна альтернатива сирої нафти.
 • Катар. Лідер у галузі видобутку природного газу та світовий експортер, від якого безпосередньо залежить формування цін.
 • Політична ситуація в країнах-виробниках. Це може безпосередньо вплинути на експорт природного газу та його постачання в деяких частинах світу. Як наслідок, у разі проблеми ціна на газ зросте.
 • Метеорологічні умови. Попит на природний газ залежно від погодних умов впливає на попит і пропозицію на цей вид палива, а отже, і на його вартість.

Ви можете переглянути ціну за посиланням www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/

Найбільша перевага природного газу — це заміна сирої нафти. Єдине, що заважає цьому, — це нестабільність у деяких регіонах, що породжує різкі коливання цін. Отже, усі ці нюанси необхідно враховувати при торгівлі природним газом.