Систему електронних торгів арештованим майном замінять Прозоро.Продажі

Проблема продажу невдалого майна давно не вирішується. Це було відкритим полем для податкових шахрайств та схем корупції. Однак із запуском електронних аукціонів та змінами правил таких проблем не виявлено.

Раніше торги за такі об’єкти були прозорими, неефективними та майже недоступними. Банки та приватні кредитори свідомо застосовували схеми, що позбавляли їх можливості отримувати витрачені гроші. Звідси ви можете придбати нерухомість, що збанкрутувала, за допомогою офіційних веб-сайтів, таких як sale.uub.com.ua.

Ефективність та переваги використання офіційних сайтів Prozorro

 «Українська універсальна біржа» — це офіційна платформа, яка є прозорою та акредитована системою продажів. Ця послуга надає доступ до послуги з продажу невдалих об’єктів нерухомості. Перейдіть до списку актуальних пропозицій за адрескоюhttps://sale.uub.com.ua/news/elektronni-torgy-areshtovanym-majnom-na-majdanchyku-uub.

Універсальна біржа України продає державні, комунальні та приватні підприємства з 2016 року. Доступ до простої у використанні функціональності сервісу, що дозволяє зареєстрованим користувачам брати участь в електронних пропозиціях.

Як проводити аукціони

Клієнт повинен зареєструватися на одному з веб-сайтів, наприклад UB, щоб підтвердити особу особи або компанії. Згодом замовник може випускати партії на продаж. Повинні надати всі деталі лотереї, стартову ціну, тип аукціону (голландський або класичний), депозит (5-10% від стартової ціни) та необхідні документи.

Згодом зареєстровані покупці отримають електронне повідомлення про новий лот, і якщо вони хочуть взяти участь в аукціоні, вони повинні відповідати всім вимогам, таким як подача документів та подання, подання заявки, яка не перевищує мінімальних кроків підвищення ціни.

Згодом аукціон починається і проходить анонімно. Переможець визначається автоматично на основі найкращої пропозиції. Система надсилає інформацію про переможця замовнику та за необхідності підтверджує переможця.

Найпоширенішими клієнтами для продажу придбаного майна є державні установи або банки. Загалом, система зарекомендувала себе надійною та прозорою та відкритою для широкого кола учасників незалежно від їх статусу. Вся інформація про аукціон буде опублікована після його завершення та буде відкрита для громадськості для моніторингу порушень.